ÇANKIRI ŞABANÖZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖGEP(Öğretmen Gelişimi Planı) ,YÖGEP(Yönetici Gelişim Planı ) VE DÖGEP( Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Planı)

ÖGEP(Öğretmen Gelişimi Planı) ,YÖGEP(Yönetici Gelişim Planı ) VE DÖGEP( Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Planı)

DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN ÖGEP(Öğretmen Gelişimi Planı) ,YÖGEP(Yönetici Gelişim Planı ) VE DÖGEP ( Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Planı) ÇERÇEVESİNDE İLÇEMİZ İMAM HATİP ORTAOKULU VE İMAMA HATİP LİSELERİ İLE DİĞER OKULLARDA GÖREV YAPAN DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİNİN BAKANLIĞIMIZIN BELİRLEDİĞİ ÇERÇEVE PLAN DAHİLİNDE İŞLENEN KONULARI İÇEREN ÇALIŞMALARDIR.

 

1- Şabanözü Şehit Serhat Önder İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleri tarafından  Ekim ayı içerisinde   İmam hatip okullarının dünü, bugünü, geleceği; özgün ve örnek uygulamalarıyla geleceğin imam hatip okulları 

2023 eğitim vizyonu bağlamında misyon, vizyon, hedef ve eylem belirleme konuları uzaktan eğitim yöntemiyle işlenmiştir.

2- Şabanözü Şehit Serhat Önder İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleri tarafından Kasım ayı içerisinde Yönetim süreçlerinde işbirliği, okula aidiyet hissi, sürdürülebilir takım ruhu ve olumlu kurum kültürü oluşturma konuları uzaktan eğitim yöntemiyle işlenmiştir.

3- Şabanözü Şehit Serhat Önder İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleri tarafından Aralık ayı içerisinde Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.)'in insanlarla iletişimi, sosyal ilişkileri, eğitimdeki temel ilke ve metotları ile yönetim anlayışı ve uygulamaları konuları uzaktan eğitim yöntemiyle işlenmiştir.

 

 

25-12-202025-12-202025-12-2020

Yeni Mahalle Nevzat Ayaz Caddesi No48/1 Şabanözü/ÇANKIRI - 03765181025

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.